Vaše vytoužená pražská destinace? Už brzy můžete bydlet na Praze 3

Praha je matkou měst, dříve byla jen pouhou hlavou království. Historický význam města snad ani nelze zpochybnit, jen málo lokalit v Evropě je podobně významných. Přitom můžete bydlet ve městě, kde se snoubí legendární místa a památky, ale také spoustu zeleně, parky, útulné restaurace a výjimečná občanská vybavenost. Zkrátka a dobře – seznamte se s Prahou 3! Místem, nad kterým slunce opravdu nezapadá.

Jen malý kousek k Vltavě, udělejte si procházku na Vítkov

Historické lokality, o kterých jste slyšeli v hodinách dějepisu nebo je jejich příběh zpracován i ve staré československé filmografii. Jen krátkou procházku k Vltavě nebo na Vítkov a zpět, jen tak odpoledne po práci. To přesně můžete Na Vackově, klidně každý den. Horní Žižkov totiž nabízí všechno, co od života očekáváte. Ideální zázemí pro mladé rodiny, nové byty Praha 3 budou složit ještě vašim dětem. K dispozici je například i varianta 5+kk, což je skoro taková plocha, jako u venkovských rodinných domků – to vše s občanskou vybaveností velkoměsta evropského formátu!

Není jistě bez zajímavosti, že Karel IV. zde zakládal vinice

V okolí jsou staré vinice, jejichž autorem byl známý panovník z lucemburského rodu, konkrétně sám Karel IV. Není samozřejmě náhodou, že si vybral právě tuto lokalitu, bydlení Na Vackově a v okolí je už jen podle fotografií i dnes skutečným rajským prostředím, ideálním určitě nejen pro pěstování vinné révy.

Žižkov je unikátním místem, skutečnou historickou perlou Prahy

Prodej bytu v Praze na Žižkově, to je spoustu kouzelných lokalit v jednom. Více než tři stovky různých bytů, které čekají na svého majitele, jsou tu plně k dispozici. Usaďte se, nespěchejte nikam, není důvod se kamkoliv hnát – v Praze totiž úplně vše dojde přímo za vámi a nikdy naopak…

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!