Ostravsko: stěhování snadno

Stěhování, vyklízení půdy, odvoz rozměrných materiálů či jiných objemných nákladů je vždy velmi obtížné a je třeba zajistit kvalitní odvoz. Ne každý z nás ale disponuje vozíkem anebo dodávkou. Právě z těchto důvodů existují půjčovny dodávek, které mohou tyto problémy rychle a snadno vyřešit. Jednou z půjčoven nabízejících tyto služby je i půjčovna dodávek v Ostravě.

Služby půjčovny

Prioritní službou Půjčovny dodávek Ostrava je zapůjčení užitkových automobilů neboli dodávek. Kromě dodávek je možné klientům v půjčovně zapůjčit i osobní automobil. Doplňkovou, ale neméně důležitou a potřebnou službou je také pronájem vozu s řidičem nebo zajištění pomocníků na stěhování. Při přepravě těžkých nákladů je vždy třeba dbát na bezpečnost a tak zapůjčení upínacích pásů je samozřejmostí. Dále zákazníci půjčovny ocení zapůjčení GPS navigace, se kterou dorazí bezpečně a včas i do neznámého cíle a to třeba i mimo Ostravu. V případě, že stěhujete více věcí a nestačí vám jeden den, je možné si pronajmout dodávku i dlouhodoběji.

Dodávky k pronájmu

Půjčovna disponuje několika užitkovými vozy různých rozměrů tak, aby mohla splnit maximální požadavky zákazníka. Půjčit si zde můžete např. Volkswagen Crafter 2,5 TDI nebo Volkswagen Transporter 1,9 TDI. Kromě těchto užitkových vozů je možné zapůjčit i osobní vůz značky Škoda Fabia Combi, ve kterém se dají převézt náklady menších rozměrů. Každý vůz disponuje dálniční známkou, takže můžete bez problému využít i placené dálniční úseky. Dále mají vozy jak havarijní pojištění, tak i ze zákona povinné povinné ručení. Vozy jsou vybaveny také GPS navigací proti odcizení vozidla.

Cena za služby

Každého klienta, který si chce půjčit dodávku, jistě jako první napadne vypůjční cena. Ta se samozřejmě odvíjí od délky pronájmu vozidla a počtu najetých kilometrů. Co se kilometrů týče, v základní ceně je již předem započítaných 300 km za jeden den. Za každý další 1 km pak zákazník zaplatí 1,50 Kč. Ceny za pronájem se pohybují dle typu konkrétního vozidla od 799 Kč výše. Čím déle budete mít vozidlo pronajaté, tím menší částku za pronájem zaplatíte. Více o jednotlivých cenách za půjčení dodávky se dočtete v ceníku firmy.

Kdo si může vozidlo zapůjčit?

Půjčovna dodávek Ostrava požaduje po každém klientovy, který se rozhodne si dodávku zapůjčit předložení občanského průkazu, řidičského průkazu skupiny B, který je potřeba vlastnit minimálně 1 rok, v případě právnických osob pak živnostenský list či výpis z obchodního rejstříku. Při zapůjčení vozidel se skládá vratná kauce ve výši 4 000 Kč nebo 8 000 Kč dle typu vozidla.

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!