Stěhování firem je s odbornou pomocí hračka

Zatímco domácnost můžete přestěhovat sami či s pomocí kamarádů, pro stěhování firem je vždy vhodné najmout si odborníky. Poradí si s těžkými břemeny, vědí, co a jak, jsou pojištění, a hlavně rychlí. Díky tomu ani nemusí být pozastaven provoz firmy.

Ať už stěhujete firmu v rámci jednoho města, nebo na druhý konec republiky, vždy jde o komplikovaný proces, jak po stránce psychické, tak logistické. Jakým způsobem si s ním poradí odborníci? Poptali jsme se ve firmě Podrazil, která nabízí stěhování firem a kanceláři v Praze i okolí.

Chod firmy se vůbec nemusí zastavit

Práce odborných stěhováků je velmi rychlá. Vše si nachystají předem, takže samotné stěhování zabere minimální čas (samozřejmě s ohledem na počet stěhovaných věcí a vzdálenost starých a nových prostor). Stěhovací firma Podrazil však pracuje nonstop, takže není problém stěhování dohodnout mimo pracovní dobu a firma může běžet dál bez omezení.

Důležitá je patřičná příprava

Budete-li mít zájem o spolupráci, zástupci firmy vás v prvé řadě přijedou navštívit. Prohlédnou si, jak vypadají vaše prostory, a podle toho vypracují harmonogram i cenovou nabídku. Stěhováci s bohatými zkušenostmi dobře rozpoznají, jaké všechny pomůcky budou potřeba, co si mají přivézt, s kolika pracovníky a auty přijet.

O balicí materiály se nestaráte

Stěhovací firma Podrazil si přiveze veškerý obalový materiál jako bublinkové fólie, strečové fólie apod., a plastové přepravky – ty zapůjčuje zdarma. Nábytek rozmontuje a šetrně obalí do fólií, o firemní majetek se náležitě postará, aby byl přestěhován bez úhony. Kdyby přece jenom náhodou, stěhováci mají samozřejmě uzavřené pojištění, a to konkrétně na 10 milionů korun.

Citlivé firemní dokumenty zůstanou v bezpečí

Starosti si nemusíte dělat ani s citlivými firemními dokumenty, které jsou pro firmu velmi důležité. Při stěhování dokumentů je kladen velký důraz na bezpečnost.

Má tedy smysl stěhovat firmu svépomocí? Za ty starosti to rozhodně nestojí.

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!