Prodej magnetů v Praze a jejich široké využití

Ať se to zprvu vůbec nemusí zdát, magnety se v našem životě objevují velmi často a dá se říci, že se s nimi setkáváme každý den. Jejich využití nalezneme především ve videokazetách, pevných discích, sluchátkách, mikrofonech či kreditních kartách a s pomocí magnetu jsou například na tyto záznamová média a platební karty zaznamenávána data. Využití ale najdeme i v mnohem jednodušším podání a s jejich pomocí si můžeme usnadnit některé činnosti.

K čemu slouží klasické magnety?

Neodymové magnety, samariové magnety nebo magnety Alnico vyrábějící se ve tvaru válce, kvádru či kruhu jsou samostatné magnety, které se dají využít jako držáky, uzavírací systémy krabiček, diářů nebo tašek nebo jako pomocníci na přichycení poznámek či obrázku k magnetické tabuli. Neodymové magnety jsou nejsilnější magnety vůbec a samariové magnety jsou také velmi silné a vydrží i vysokou teplotu. 

Kde magnety seženu?

Obyčejné magnety seženete snad v každém papírnictví. Pokud však hledáte opravdu silné magnety pro vlastní využití nebo k využití průmyslovému, společnost ABC MAGNET s.r.o. Praha se specializuje na prodej magnetů a výrobků z magnetů. Jsou důležitými dodavateli pro automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl a jiné high-tech technologie a nabízí také zakázkovou výrobu, pokud si nevyberete z jejich nabídky sortimentu. Mezi jejich oblíbené výrobky patří:

  • svařovací a průmyslové držáky
  • kruhové držáky
  • držáky nářadí
  • teleskopické sběrače
  • flexibilní sběrače

Proč si vybrat ABC MAGNET

Firma se pyšní 20 letou tradicí a jejich know-how se již promítlo v několika projektech po celém světě. Jejich výrobky z magnetů mají dlouhou trvanlivost a výdrž a úspěšně odolávají vůči korozi, chemikáliím a jiným vlivům. Prodej magnetů zprostředkovávají skrze e-shop či na prodejně v Praze nebo v Horních Počernicích.

 

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!