Nejvyšší čas na pořízení zahradní techniky

Jaro nám klepe na dveře a právě období března a dubna je ten pravý čas, kdy se zahrádky probouzí po zimním spánku a vyžadují od nás tu nejlepší péči, aby oni naopak nám po celý rok skvěle sloužily. Zvláště pokud plánujete výsadbu stromů, keřů, bylinek a kytiček, tak tento čas je ideální na to se dát do práce. Takový servis však vyžaduje potřebnou zahradní techniku, se kterou půjde práce lépe od ruky a zároveň při kvalitním výběru materiálu vám nářadí vydrží několik let.

Zahradní příslušenství na jednom místě 

Pokud hodláte svou sbírku zahradnických potřeb pouze rozšířit, nebo vás nákup těchto nezbytností pro zahradnické kutilství čeká poprvé a úplně si nevíte rady s výběrem, Dobré pilky poskytují veškeré tyto potřeby na zahradu na jednom místě a navíc nabízí možnost si na prodejně v Praze v Uhříněvsi stroje vyzkoušet a seznámit se s jejich fungováním, čímž docílíte jistoty, že si veškeré zakoupené zboží odnesete odzkoušené a již zprovozněné. Naleznete u nich zahradní techniky značek Viking, Stihl, Hitachi a Makita, přičemž nejvíce se specializují na

  • motorové pily
  • vyžínače
  • křovinořezy
  • rozbrušovací stroje
  • motorové nosiče
  • zahradní nůžky
  • jamkovače

Akce STIHL 

Před zahradní sezónou přináší e-shop akční nabídku produktů značky STIHL, ale také všech ostatních zmíněných renomovaných značek, ve které si lze vybrat motorové pily, křovinořezy, sekačky a spoustu dalších nabízených zboží s výraznou slevou. Kromě instrukce, jak se stroji zacházet zaručuje firma rovněž autorizovaný záruční i pozáruční servis.

Nejen zahradnické nářadí a stroje

Pro náročnější zákazníky mají Dobré pilky v nabídce i další vymoženosti, které usnadní vaši práci kolem domu, na zahradě, nebo na dvoře, a to například motorové kolečko v několika různých modelech.

 

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!