Klidné bydlení v centru Prahy se stává skutečností

Dlouho jsme museli čekat, než v Praze začne konečně výstavba nových moderních bytových jednotek, které budou splňovat náročné požadavky současného člověka na metropolitní bydlení. Nově vznikající projekt bydlení v blízkosti parku se stává tou nejlepší adresou, kterou v Praze aktuálně můžete získat. Čím se vyznačuje?

Proměna městské části

Oblast Horního Žižkova byla dlouho opomíjeným místem a jeho potenciál nebylo po dlouhé roky možno využít. To se naštěstí změnilo a byty v Praze na Žižkově dostaly zelenou. A zelenou doslova. 11 nových rezidenčních bytů se staví zcela v souladu s okolím. Přejete si bydlet vedle parku a každý den tak mít možnost klidné procházky nebo posezení v příjemné zeleni ihned vedle vašeho domu? Klidné městské bydlení právě zahájilo prodej bytů. Máte jedinečnou příležitost si vybrat a prohlédnout detailní dispozice každého z bytů.

Bydlení, které zde tak dlouho chybělo

Zatím museli obyvatelé Prahy vždy dělat ústupky a vybrat si buď mezi klidným bydlením za Prahou, odkud museli všude dojíždět, a mezi bydlením v rušných čtvrtích, které jsou navíc v bytových jednotkách vystavěných podle standardů několik desítek let starých. Byty na prodej v Praze 3 jsou tedy zcela unikátním projektem. Synergie moderní architektury a velmi klidného životního prostoru a čtvrti se stává tou nejlepší variantou pro současné metropolitní bydlení.

A to nejlepší? Stále jste v centru!

I když budete bydlet v samém sousedství parku, i když budete obývat velmi klidnou rezidenční čtvrť, ještě to není všechno z výčtu výhod, které si budete užívat. Stále jste totiž v samém centru města, a proto to odsud máte kousek, ať už se vydáte za prací, kulturou nebo sportem. Pěšky se procházkou vydáte do divadla v části Vinohrady, sportovní vyžití máte ihned vedle domu, v blízkosti rezidence je škola i školka.

Splňte si i vy svůj sen o dokonalém bydlení v Praze.

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!