Jednoduché triky, které promění vaše domácnost

I když si se zařízením svého bydlení dáme maximálně záležet, po určitém čase často dospějeme k názoru, že je něco špatně. Najednou nám vybraná výmalba nepřipadá tak úžasná jako na začátku, doplňky už dávno ztratily svůj půvab a celkově máme pocit, že už se zde necítíme tak dobře jako dříve. Pokud právě teď prožíváte něco podobného, je s největší pravděpodobností ten správný čas na změnu.

Proměna bydlení nemusí stát majlant

Chtěli byste svému interiéru dopřát nový nádech, ale po finanční stránce si nemůžete dovolit zacházet do razantních změn? Vždyť vlastně vůbec nemusíte! Svěží vánek do vašeho bydlení mohou vnést k naprosté maličkosti, které se dají pořídit za slušné peníze a které tak neudělají díru do vašeho rodinného rozpočtu.

Dejte stěnám novou barvu

To úplně nejjednodušší, co můžete udělat, je nová výmalba místností.  Kvalitní barvy nestojí svět a pestrá paleta odstínů vám zaručeně vyrazí dech. Je sice pravda, že co se týče přípravy a následného úklidu není malování  zrovna procházka růžovým sadem, ale výsledek bude jednoznačně stát za to. Vymalovat můžete buď rovnou celý pokoj, nebo jen některé stěny.

Originální prvek na zdi

Není to tak dávno, co jste absolvovali proces vymalování celého domu, a proto pro vás předchozí tip nepřipadá v úvahu? Nevadí, máme další nápad! Velice oblíbenou, snadnou a poměrně levnou možností, jak oživit své bydlení, jsou samolepky na zeď. Dají se pořídit v opravdu nepřeberném množství designů, barev i motivů, mezi nimiž můžete do sytosti vybírat.

Změna nábytku

Nemáme teď na mysli, abyste všechen nábytek sbalili a odvezli na skládku nebo do bazaru a místo něho si za obrovské peníze pořídili nábytek nový. Ne, my vám tímto tipem chceme říci, že změny v domácnosti můžete dosáhnout i tím, že nábytek přestavíte. Divili byste se, co s interiérem dokáže nově poskládaný nábytek. Schválně to zkuste.

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!