Jak sehnat v Praze pronájem rychle a bez starostí?

Potřebujete se z pracovních nebo osobních důvodů přestěhovat do Prahy? Hledáte bydlení, které bude okamžitě připravené k nastěhování a nebudete muset na nic zbytečně čekat a nic složitě zařizovat? Nabídek k pronájmu jsou v Praze stovky. Správně se mezi nimi orientovat ale není vůbec jednoduché. Možná vás napadne, že nejjednodušší možností je spolupráce s realitní kanceláří. Omyl. I bez realitky se dá v Praze najít pronájem bytu snadno a rychle.

Bez realitky nebudete platit žádnou provizi

Pokud byste kontaktovali realitní kancelář, ušetříte si nemalé množství času, který byste jinak strávili hledáním bytů a porovnáváním nabídek. Tyto služby udělá realitní kancelář za vás. Bohužel ale ne zadarmo. Za služby makléře zaplatíte pěkně tučnou provizi, která se rovná většinou i výši celého nájmu. Navíc tedy zaplatíte několik tisíc korun! Pronájem bytu bez realitky je lacinější a není to nic složitého!

Sami najdete pronájem rychle a bezpečně

Pokud máte obavy, že hledání pronájmu bez realitky bude zdlouhavé a nebezpečné, máme pro vás jednoduché řešení. Zaměřte se na Prahu, konkrétně na Rezidenci Topolová.

Rezidence Topolová je totiž unikátní ubytovací komplex. Nachází se v žádané lokalitě Prahy 10, která disponuje kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do centra i z Prahy ven. Více informací o městské části Praha 10 najdete zde.

Co všechno nabízí Rezidence Topolová?

Jen málokteré ubytovací zařízení v Praze i v celé ČR může říci, že je určeno pro každého. Většinou jsou ubytovací zařízení zacílené na určitou skupinu klientů. Rezidence Topolová je ale skutečně určena všem. V jediném komplexu najdete ubytovací zařízení všech finančních skupin. Nechybí kategorie hostel, ubytovna, penzion, hotel, apartmán nebo garsoniéry k pronájmu.

Novinkou je i prodej bytů v komplexu. Levné ubytování v Praze i luxusní najdete na jediném místě. Pronájem garsonek je možný na minimálně na 12 měsíců, v jednom bytě mohou bydlet nejvíce 3 osoby. Kapacity se rychle plní, kdo váhá – nebydlí!

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!