Filtrační konvice na vodu má své výhody – IpNabytek.cz

Filtrační konvice na vodu má své výhody

Pokud hledáte levný a jednoduchý způsob filtrace vody, pak jsou nejideálnější volbou filtrační konvice. Jde vlastně o plastovou nádobu s vyměnitelným filtrem, který obsahuje granulát s aktivním uhlím. To na sebe váže škodliviny z vody, zvyšuje její kvalitu a zlepšuje chuť.

Výhody používání filtrační konvice:

Lepší chuť vody

Většina lidí vodu z kohoutku nepije z toho důvodu, že jim nechutná. Také se obávají, aby ve vodě nebyly nějaké nečistoty. Oba tyto problémy vyřeší konvice určená k filtraci vody. Přefiltruje organické nečistoty z vody, zbaví ji chloru, sníží množství železa a vápenatých solí. Navíc aktivní uhlí změní její chuť i vůni.

Jednoduché použití

Konvici můžete používat kdykoliv a kdekoliv. Doma, v práci i na cestách.

Dobrá cena

Pořízení filtrační konvice na vodu vám rozhodně neudělá čáru přes finanční rozpočet. Na trhu jsou modely už od 450 Kč. Záleží samozřejmě na typu, objemu i filtraci. Filtr se samozřejmě musí pravidelně měnit, a to zhruba po 2 měsících. Což záleží na množství přefiltrované vody a jejím znečištění.

Snadná údržba i ionizační konvice

Kromě výměny filtru se o konvici nemusíte skoro vůbec starat. Na trhu jsou rovněž ionizační konvice, které způsobují změnu pH vody na hodnotu až 9,5 což je alkalická voda. Pití takové vody ovlivňuje lidský organismus. Voda se lépe vstřebává do buněk, zajišťuje lepší hydrataci a působí jako antioxidant.

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!