Bazény Šulc, česká rodinná firma se širokou nabídkou sortimentu

Chystáte se postavit na rodinné zahradě bazén a už se nemůžete dočkat letních dnů, které v něm strávíte a zrelaxujete se a zároveň se v množství možností, které se dnes nabízí nemůžete zorientovat a vybrat si? Bazeny-sulc nabízí na jednom místě bazény na míru, jejich zastřešení, vířivky, infrasauny a spoustu dalšího do vašeho domova i na zahradu. Navíc jde o českou rodinnou firmu sídlící pár minut od Prahy v Kostelci nad Labem.

Na co se Bazény Šulc specializují?

Hlavní nabídkou této rodinné firmy jsou především plastové bazény zapuštěné do země, jejichž hlavní výhodou je rozhodně velmi příznivá cena v porovnáním s vysokou kvalitou. Materiál je vybaven UV stabilizací a ochrannou fólií což eliminuje riziko poškrábání. Plastový materiál je zároveň velmi jednoduchý na údržbu a působí luxusním dojmem. Velikost bazénu si můžete vybrat dle svých představ a možností v několika rozměrových variantách. K bazénům doporučují vestavěné rohové protiskluzové schodiště. 

Zastřešení bazénů nesmí chybět

Když už se rozhodnete do takového zapuštěného bazénu investovat, rozhodněte nesmíte zapomenout na jeho řádné zastřešení, které chrání bazén před venkovními vlivy a dokážete si tak životnost svého bazénu značně prodloužit. Bazeny-sulc nabízí tři možnosti podle vámi požadované výšky zastřešení, který si sami vyberete. V případě, že hodláte bazén využívat i po sezóně, doporučují plastové zastřešení bazénu Practic s hliníkovou konstrukcí a bočními posuvnými dveřmi, které značně usnadní přístup do vody.

S malou pomocí to zvládne každý 

Pokud máte obavy týkající se umístění bazénu, tak bazeny-sulc nabízí rady pro postup jak při montáži postupovat krok po kroku, ať již na jejich webových stránkách či telefonicky. Další výhodou je jejich nabídka bazénu se zastřešením na splátky v případě, že tuto investici zvažujete a momentálně na ni nemáte dostatek finančních prostředků.

 

 

Tomáš

Architektura a vše kolem moderního bydlení nás prostě baví! Pomáháme vám řešit běžné starosti s bydlení, jsme inspiraci v nových trendech a staráme se každodenní přísun novinek!